30. 11. 2015

Gift Ideas for Boys

Gift Ideas for boys
Ahojte! Vianoce sa pomaly blížia a ja už začínam panikáriť, pretože ešte nemám nakúpené darčeky. Ak ste niekto v takom strese ako ja, možno Vám pomôžu tieto nápady na darčeky pre frajera/brata/kamaráta (ďalej už len ako chlapec).

Ponožky, pyžamo, trenky.
Toto si na Vianoce pod stromčekom nájde asi každý, avšak namiesto nudných vyťahaných ponožiek, môžme vybrať ponožky s vtipným vzorom, komiksovými postavičkami alebo s teraz veľmi populárnymi Mimoňmi.
Určite chlapcov potešíte "dospeláckymi dupačkami" na spanie, predávajú ich väčšinou na internete, ale videla som ich aj v Sportsdirecte. Môjho priateľa by určite potešili s motívom Mimoňov, tigra alebo iného zvieratka. Ak sú ale Vaši chlapci trochu konzervatívnejší, veľmi pekné pyžamá som videla v H&M.
Trenky sú u nás asi najpopulárnejším darčekom pre chlapcov v našej rodine, preto vždy vyberáme nejaké značkové, z kvalitného materiálu. Veľmi pekné sú Calvin Klein, Ralph Lauren alebo Tommy Hilfiger, ktoré nájdete aj v darčekových baleniach.
Košeľou určite nič nepokazíte, pokiaľ ale chcete kupovať košeľu do obleku, dávajte pozor na číslovanie (napr. v M&S sa číslujú košele podľa obvodu krku). Ak však zvolíte košele kárované alebo rifľové, máte istotu, že ich chlapci vynosia, pretože sa dajú super kombinovať.
Ak ste sa predsa len rozhodli kúpiť košeľu do obleku, kravata alebo motýlik k tomu by určite potešil tiež. Nezabúdajte však, že v jednoduchosti je krása a kravaty typu fialová so zlatými pásikmi ani nechytajte do ruky.
Ešte chvíľu pri oblečení ostaneme. Opasok. Dá sa využiť k obleku, ako povinný doplnok, alebo aj na bežné nosenie.
Voňavý chlapec=príťažlivý chlapec. Ak chlapec pekne vonia len keď prejde okolo, má vyhraté (prinajhoršom si dievča zapamätá len tú vôňu). Pekné toaletné vody dobrej značky nájdete v každej parfumérii alebo aj na internete. Ak však chcete siahnuť po kvalitnejšej voňavke, vždy voľte Eau de parfum, ktorý je síce drahší ako toaletka, ale dlhšie vydrží voňať.
Ak Váš chlapec rád športuje, poteší ho určite športová taška, ktorú nemusí využiť len na špinavé uteráky, ale aj na cestovanie. Nike, Adidas alebo Reebok ich majú praktické, pekné, niekedy rozdelené aj podľa športu (futbalisti tam majú priehradky na lopty) a aj za dobré ceny.
Tenisky sa asi na Vianoce len tak nekupujú, ale keď po nich Váš chlapec tak veľmi túži, tak čo preňho nespravíte. Ak sa však rozhodnete darovať mu ich, nezabudnite si zistiť jeho číslo. A hlavne musia byť tie tenisky niečím zaujímavé, lebo inak sú to len tenisky.
Knihy, hry a autá.
Knihy sú podľa môjho názoru najlepším darčekom na Vianoce. Knihy o športe, cvičení, motivačné knihy alebo knihy o biznise (odporúčam Kiyosakiho).
Problém prichádza vtedy, keď Váš chlapec nečíta. Vtedy ale určite hrá Xbox alebo PS4 a určite túži po novej hre o autách alebo po strieľačke!
No a ak chcete chlapcovi darovať niečo špeciálne, určite voľte zážitok. Taká jazda na Lamborghini alebo Ferrari by nielen potešila každého chlapca, ale na tento darček by nikdy nezabudol! A ak si takýto zážitok nemôžete dovoliť, autíčko na ovládanie bude veľmi dobrou náhradou!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára