9. 7. 2015

Red dress


 Ahojte! Konečne píšem príspevok. Strašne mi to chýbalo, ale bohužiaľ som na blog nemala čas. Nemala som vlastne čas robiť skoro nič, čo ma baví a začať si užívať leto. Chodila som do roboty. Pracovala som na pumpe za pokladňou a poviem Vám, je to teda makačka, aj keď sa to nemusí zdať. Najhoršie na tom bolo, že jedna smena trvala 14 hodín, a teda som musela skoro vstávať a aj chodiť skoro spať (čo je u mňa nemožné!). Takto som robila 3 dni po sebe, potom 3 dni voľno a zas 2 dni v robote.
Tento článok Vám píšem večer po práci, úplne vyčerpaná, ale hlavne s myšlienkou povedať Vám, aby ste na sebe makali! Nechcete predsa robiť prácu, ktorá Vás nebaví, celý život. Choďte si za svojimi snami, aj keď Vám niekto hovorí, že to nezvládnete a že na to nemáte. Pretože to nie je pravda. 
Zvládnete všetko, čo si zaumienite!

Počas mojich voľných dní som bola na skok v Ikey a pozrieť môjho bratranca. V ten deň bolo strašné teplo tak som si vzala jednoduché červené šaty, ktoré sú síce z krčivého materiálu, ale ja som sa v nich cítila fantasticky. Doplnila som ich hnedými doplnkami-drevákmi, mohutnými náramkami, okuliarmi a starou kabelkou vytiahnutou z maminkinho archívu.
Čo vravíte na kombináciu hnedej a červenej?dress-camaieu, shoes-humanic, sunnies-h&m, bracelets, bag-mum´s closet


Dúfam, že sa Vám outfit páčil a užívate si leto a prázdniny. Ja sa idem ešte baliť, pretože zajtra odchádzame so sestrou do Nemecka ku krstnej na tri týždne naučiť sa lepšie po nemecky. Dúfam, že tam už na blog čas mať budem a určite Vám ukážem v akom krásnom meste býva!

P.S. Ďakujem Vám za všetky krásne komentáre a aj za podporu v točení videí. Mám Vás rada a neskutočne ma to vždy poteší!
P.S.2. Nezabudnite ma sledovať buď na mojej FB page, alebo na instagrame.

4 komentáre:

  1. To mě mrzí s tou brigádou a vůbec ti to nezávidím :(... Jinak je to skvělá kombinaci a vůbec tvoje krásné vlasy, to je doplňek sám o sobě :)). Užijte si to v Neměcku a pořádně si odpočiň ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Miluju tvý vlasy! A ty šaty jsou bomba, strašně ti to sluší:-)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. veľmi ti to pristane a šaty sú krásne :) užite si to v Nemecku, teším sa na články.

    OdpovedaťOdstrániť